ABECEDNÍ REJSTŘÍK
ODESLAT POPTÁVKU

V případě, že jsou ve Vaší poptávce jasně uvedeny kódy zboží a požadované množství, obdržíte již vypracovanou cenovou nabídku. Nemáte-li vybrané konkrétní produkty, budou Vám nabídnuty vhodné možnosti, případně budete požádáni o bližší specifikaci požadovaných produktů.

O nás

Náš internetový prodejní systém vznikl v návaznosti na již probíhají činnost v oblasti "e-commerce", prostřednictním kterého dlouhodobě a efektivně zabezpečujeme potřeby našich stálých obchodních partnerů. Naše pozornost se však také soustřeďuje na budouvání obchodní sítě v řadách široké veřejnosti, která se každým dnem rozrůstá jak na území ČR, tak i na území Slovenska, kde máme rovněž široké potfólio našich klientů. Naše společnost pracuje na základě pevných obchodních principů, které jsou neustále zdokonalovány našimi odbornými pracovníky, a to primárně k maximální spokojenosti našich klientů. Akviziční činnost jdoucí ruku v ruce s etickým kodexem, který považujeme za nedílnou součást celého obchodního procesu, nám díky usilovné práci neustále rozšiřuje další obzory, které považujeme jako opětovnou výzvu. 

Posláním společnosti je především zabezpečení potřeb veškerých obchodních partnerů, kteří vyžadují dodávku našeho specializovaného sortimentu s maximální efektivitou. Tedy při dodržení požadované jakkosti, kvality produktu, ceny, dodacích termínů, a to vše především v souladu s naši ztěžejní myšlenou kooperace "WIN TO WIN". Zkuste to s námi i Vy! :-)

[Copyright EXTERA.CZ 2018]

“Budoucnost je místo, kam se ubíráme strávit zbytek našich životů. Každodenní výkony jsou cihly, ze kterých je budujeme..

[Zig Ziglar]