ABECEDNÍ REJSTŘÍK
ODESLAT POPTÁVKU

V případě, že jsou ve Vaší poptávce jasně uvedeny kódy zboží a požadované množství, obdržíte již vypracovanou cenovou nabídku. Nemáte-li vybrané konkrétní produkty, budou Vám nabídnuty vhodné možnosti, případně budete požádáni o bližší specifikaci požadovaných produktů.

Dílenské stoly

Rychlá navigace

Nejprodávanější produkty

Novinky

Dílenské stoly

Dílenské stoly, ponky

Dílenské stoly a ponky jsou základem každé dobré dílny. Spousta kutilů tráví v dílně opravdu hodně času a díky kvalitnímu ponku se Vám bude lépe a pohodlněji pracovat. Vyberte si z široké nabídky na našem eshopu Extera....

Dílenské stoly, ponky

Dílenské stoly a ponky jsou základem každé dobré dílny. Spousta kutilů tráví v dílně opravdu hodně času a díky kvalitnímu ponku se Vám bude lépe a pohodlněji pracovat. Vyberte si z široké nabídky na našem eshopu Extera.cz. Naleznete zde dílenské stoly pro domácí kutily i stoly pro profesionály. Nejen různé uspořádání zásuvek, poliček a nástěnného programu, důležitá je také výška pracovní plochy a její rozměry. Aby se Vám dobře pracovalo a měli jste dostatečnou pracovní plochu pro používané nástroje, vyberte si dílenský stůl, který se vejde do prostoru Vaší dílny a který Vám poskytne dostatečnou pracovní plochu. Doporučujeme ponky doplněné o zásuvky, kde můžete uschovat to nejčastěji používané nářadí. Mít všechno po ruce, a přitom přehledně uspořádané a uklizené. Co víc si můžete přát?

Zobrazit

Dílenské stoly Počet produktů: 1

Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky