ABECEDNÍ REJSTŘÍK
ODESLAT POPTÁVKU

V případě, že jsou ve Vaší poptávce jasně uvedeny kódy zboží a požadované množství, obdržíte již vypracovanou cenovou nabídku. Nemáte-li vybrané konkrétní produkty, budou Vám nabídnuty vhodné možnosti, případně budete požádáni o bližší specifikaci požadovaných produktů.

Dílenské skříně

Rychlá navigace

Nejprodávanější produkty

  • Otvírák sudů
    Otvírák sudů

    Otvírak sudů s jednou čepelík rozřezání kovových sudů s okrajem ocelový...

    1 898,49 Kč

Novinky

Dílenské skříně

Dílenské skříně na nářadí

Neustále nemůžete v dílně najít to, co právě hledáte? Pořiďte si dílenské skříně na nářadí. V naší nabídce naleznete spoustu typů dílenských skříní, kam můžete přehledně uložit veškeré nářadí i nástroje a materiál. Vyberte si skř...

Dílenské skříně na nářadí

Neustále nemůžete v dílně najít to, co právě hledáte? Pořiďte si dílenské skříně na nářadí. V naší nabídce naleznete spoustu typů dílenských skříní, kam můžete přehledně uložit veškeré nářadí i nástroje a materiál. Vyberte si skříně s poličkami, zásuvkami, různými pořadači nebo větším volným prostorem. Budete mít tak vždy po ruce to, co právě potřebujete.

Volně stojící i závěsné dílenské skříně

Dílenské skříně máme volně stojící i k zavěšení na zeď. Skříně mohou být uzamykatelné, což oceníte, zejména pokud sdílíte dílnu ještě s někým jiným. Vyberte si dílenskou skříň na našem eshopu Extera.cz. Na výběr máte různé velikosti, různá uspořádání, různé barvy. Určitě zde naleznete takovou dílenskou skříň, která se bude hodit do Vaší dílny a vejde se do ní opravdu spousta nářadí a materiálu.

Zobrazit

Dílenské skříně Počet produktů: 2

Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek
Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek