ABECEDNÍ REJSTŘÍK
ODESLAT POPTÁVKU

V případě, že jsou ve Vaší poptávce jasně uvedeny kódy zboží a požadované množství, obdržíte již vypracovanou cenovou nabídku. Nemáte-li vybrané konkrétní produkty, budou Vám nabídnuty vhodné možnosti, případně budete požádáni o bližší specifikaci požadovaných produktů.

Plastové nádrže na naftu

Nejprodávanější produkty

Novinky

Plastové nádrže na naftu

Plastové nádrže na naftu – mobilní a nadzemní

Abyste mohli bezpečně uskladnit naftu, nabízíme Vám dvouplášťové mobilní nebo nadzemní plastové nádrže na naftu. S průtokoměrem a o objemu 900 až 5000l. Plastové nádrže na naftu jsou velmi odolné proti mechanickému poškození také díky dvoupl&aa...

Plastové nádrže na naftu – mobilní a nadzemní

Abyste mohli bezpečně uskladnit naftu, nabízíme Vám dvouplášťové mobilní nebo nadzemní plastové nádrže na naftu. S průtokoměrem a o objemu 900 až 5000l. Plastové nádrže na naftu jsou velmi odolné proti mechanickému poškození také díky dvouplášťovému provedení. Materiál je samozřejmě odolný vůči UV záření a extrémně nízkým i vysokým teplotám. Díky těmto nádržím můžete naftu nakupit levněji ve větším množství a skladovat tam, kde právě potřebujete. Nádrže jsou ideální pro použití v zemědělských podnicích, u farmářů, v průmyslových areálech, ve spedičních a dopravních společnostech a všude tam, kde se čerpací stanice nachází moc daleko.

Servis a příslušenství plastových nádrží na naftu

Standardní výbava nadzemních plastových nádrží na naftu obsahuje stojan s elektrickým čerpadlem, průtokoměrem a automatickou výdejní pistoli s flexibilní hadicí o délce 6 m. Skříň na výdejní stojan je uzamykatelná, aby se k naftě nedostal někdo nepovolaný či nezvaný. Do nádrže je integrován detektor úniku paliva a senzor pro maximální hladinu paliva. Při nákupu plastové nádrže samozřejmě obdržíte detailní návod k obsluze a veškerou technickou dokumentaci. Pokud by se přece jen objevily nějaké problémy, nabízíme Vám spolehlivý servis i kvalitní příslušenství od renomovaných výrobců.

Zobrazit

Plastové nádrže na naftu Nejsou zde žádné produkty